MAS Orava

Hľadáme nového kolegu na pozíciu administratívneho asistenta

Radi by ste pracovali s projektami? Chcete sa intenzívne podieľať na rozvoji regiónu v dobre fungujúcej miestnej akčnej skupine? Ak vám nie je cudzia spolupráca, zodpovednosť a samostatnosť, možno je táto pracovná ponuka určená práve pre vás. Občianske druženie MAS Orava hľadá nového kolegu na pozíciu odborný administratívny asistent/ekonomický manažér s termínom nástupu do práce od 1.7.2023.

  • miesto práce: Oravský Podzámok
  • druh pracovného pomeru: plný úväzok na dobu neurčitú
  • mzdové podmienky (nástupný plat brutto): 1 100 €

Zároveň ponúkame možnosť vyskúšať si prácu v našom kolektíve ešte pred výberom uchádzača na inzerovanej pracovnej pozícií. Uchádzač tak môže získať potrebnú skúsenosť a pripraviť sa pre inzerovanú pozíciu počas práce na dohodu o vykonaní práce. Uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať uvedené požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor. Dátum, miesto a čas pohovoru im bude oznámený najmenej desať dní pred jeho uskutočnením.

Náplň práce, požadované dokumenty, požiadavky na zamestnanca aj zamestnanecké benefity a podrobnejšie informácie k pracovnej pozícii nájdete na tomto linku.

administratívny asistent MAS Orava pracovná ponuka

Kto sme?

Občianske združenie MAS Orava pôsobí na území 39 obcí okresov Dolný Kubín, Tvrdošín. Spájame samosprávy, podnikateľov, občianske organizácie a aktívnych ľudí, s ktorými sa spoločnými silami snažíme meniť život v regióne Oravy a jeho okolí k lepšiemu. Robíme to prostredníctvom podpory projektov zameraných najmä na budovanie občianskej infraštruktúry a podporu podnikania, rozvojom cestovného ruchu a podporou regionálnych produktov.