Chceš rozvíjať región? MAS Orava hľadá nového kolegu už od leta

Radi by ste pracovali s projektami? Chcete sa intenzívne podieľať na rozvoji regiónu v dobre fungujúcej miestnej akčnej skupine? Ak vám nie je cudzia spolupráca, zodpovednosť a samostatnosť, možno je táto pracovná ponuka určená práve pre vás. Občianske druženie MAS Orava hľadá nového kolegu na pozíciu odborný administratívny asistent/ekonomický manažér s termínom nástupu do práce od 1. júla 2023.

  • miesto práce: Oravský Podzámok
  • druh pracovného pomeru: plný úväzok na dobu neurčitú
  • mzdové podmienky (nástupný plat brutto): 1 100 €

Zároveň ponúkame možnosť vyskúšať si prácu v našom kolektíve ešte pred výberom uchádzača na inzerovanej pracovnej pozícií. Uchádzač tak môže získať potrebnú skúsenosť a pripraviť sa pre inzerovanú pozíciu počas práce na dohodu o vykonaní práce. Uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať uvedené požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor. Dátum, miesto a čas pohovoru im bude oznámený najmenej desať dní pred jeho uskutočnením.

Náplň práce, požadované dokumenty, požiadavky na zamestnanca aj zamestnanecké benefity a podrobnejšie informácie k pracovnej pozícii nájdete na tomto linku.

Kto sme?

Občianske združenie MAS Orava pôsobí na území 39 obcí okresov Dolný Kubín, Tvrdošín. Spájame samosprávy, podnikateľov, občianske organizácie a aktívnych ľudí, s ktorými sa spoločnými silami snažíme meniť život v regióne Oravy a jeho okolí k lepšiemu. Robíme to prostredníctvom podpory projektov zameraných najmä na budovanie občianskej infraštruktúry a podporu podnikania, rozvojom cestovného ruchu a podporou regionálnych produktov.